Home » Kursy

Kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt. Jeśli wahają się Państwo zapraszamy do umówienia się na pierwszą lekcję – jest ona darmowa, a pozwala na sprawdzenie czy to kurs, który spełni Państwa oczekiwania.

Kursy standardowe dla dorosłych Cena: od 160 zł/m-c

Na tych kursach nauczysz się mówić, rozumieć, pisać i czytać w języku angielskim. Dla początkujących przygotowaliśmy ciekawe zajęcia, na których przełamią barierę językową – naukę zawsze zaczynamy od mówienia! Na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego skupiamy się na komunikacji w języku docelowym oraz uzupełnieniu braków kursantów – nie będziesz musiał znów powtarzać tego co znasz, gdyż skupimy się na tym czego jeszcze nie umiesz!

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Kursy konwersacyjne                 

Cena: od 160 zł/m-c

Jeśli masz już wiedzę, ale potrzebujesz: przećwiczyć mówienie po angielsku jest to kurs dla Ciebie. Nauczysz się swobodnie rozmawiać na każdy temat. Na początku skupimy się na rozmówkach w sklepie, przez telefon, w hotelu, na stacji itp., abyś już wkrótce mógł zabłysnąć na wakacjach :-). Później porozmawiamy na różne tematy, poszerzając Twoje słownictwo!

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Kursy Business English

Cena: od 160 zł/m-c

Potrzebujesz języka angielskiego w pracy? Z nami nauczysz się m. in. profesjonalnie odbierać telefony, rezerwować hotel czy składać zamówienie w restauracji. Nauczymy Cię języka używanego podczas negocjacji oraz innych spotkań. Korzystając z metod szybkiego zapamiętywania szybko opanujesz słownictwo branżowe, którego potrzebujesz. Potrafisz pisać e-maile i listy po angielsku? Z nami szybko opanujesz tę umiejętność. W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu. Zapraszamy!

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) NOWOŚĆ!!!

Cena: od 110 zł/m-c

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki naszym kursom przedszkolaki polubią język angielski, osłuchają się z akcentem, nauczą się słownictwa oraz tworzenia zdań, co sprawi, ze rozpoczynając szkołę podstawową będą lepiej przygotowane, a nauka języka angielskiego będzie przyjemnością. Lektorzy prowadzący kursy przedszkolne są świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, aby uczyć języka poprzez zabawę, a jednocześnie bardzo poważnie podchodzą do powierzonych im zadań, gdyż wiedzą, że dobry start w wieku przedszkolnym powoduje sukcesy językowe na późniejszych etapach nauczania.  Nasza szkoła posiada świetnie wyposażone oraz przytulne sale przeznaczone do nauczania dzieci w tym wieku. Małe grupy max. 6 osobowe sprawiają, że skupimy się na każdym dziecku, co oznacza, że każdy mały uczeń zrobi duże postępy dzięki naszym kursom.

Kursy dla dzieci 7-13 lat

Cena: od 150 zł/m-c

Jeśli jesteś rodzicem, wiesz jak ważny jest język angielski. Wiesz też zapewne, że szkoła nie zapewni dziecku warunków do pełnego opanowania języka obcego. Jeśli Twoje dziecko ma braki w szkole, lub też ma możliwości i motywację, aby pójść o krok dalej niż rówieśnicy – zapraszamy! Organizujemy kursy indywidualne lub w małych grupach (3-6 osób), gdyż jest to najlepsza forma pracy z dziećmi – co więcej zależy nam, aby wszystkie dzieci miały szansę „przećwiczyć mówienie”. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczniów – skupiamy się na uzupełnieniu braków oraz maksymalnemu poszerzeniu wiedzy leksykalno-gramatycznej. Dzięki naszym kursom Twoja pociecha nie tylko poczuje się pewniej za granicą, ale też poprawi swoje wyniki w szkole i zwiększy szanse na miejsce w wybranej przez siebie szkole.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Korzystamy z materiałów najlepszych wydawnictw przygotowanych tak, aby powtórzyć cały materiał realizowany w szkołach podstawowych. Dodatkowo uczymy ósmoklasistów rozwiązywania zadań, które pojawiają się na egzaminie.

Nowość!!! Język hiszpański i niemiecki od podstaw. Zapraszamy!

Kursy dla młodzieży

Cena: od 180 zł/m-c

Przed Tobą sporo egzaminów… ale także spore perspektywy wyjazdu za granicę na wakacje, szkolną wycieczkę czy wymianę międzynarodową… Z nami poszerzysz zasób słownictwa, będziesz rozmawiał na każdy temat w języku obcym, dopracujesz te części gramatyki, z którymi masz kłopot. Kursy układamy tak, aby były nie tylko ciekawe, ale także przygotowały Cię do egzaminów językowych czy matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Nowość!!! Język hiszpański i niemiecki od podstaw. Zapraszamy!

Kursy maturalne NOWOŚĆ!!!

Cena: od 210 zł/m-c

Dwa poziomy kursu: Matura Podstawowa i Matura Rozszerzona
  • zajęcia 1 lub 2 w tygodniu – sam wybierasz
  • zajęcia w małych grupach max.6 osób
  • 1 godzina z native speakerem – konwersacje + przygotowanie do matury ustnej (14 grup tematycznych)
  • 1 godzina ze specjalistą maturalnym – regularne ćwiczenie zadań do egzaminu (reading and listening comprehension, grammar in use, writing)
  • powtórzenie całej gramatyki j. angielskiego na warsztatach gramatycznych (5 spotkań w ramach kursu!)
  • 2 egzaminy próbne z pełnym omówieniem słabych i mocnych stron kursanta

Kursy dla dzieci i młodzieży z problemami w szkole

Każdy z nas mówi w języku ojczystym – każdy z nas może opanować język obcy! Potrafimy pomóc każdemu – uważnie wybierając techniki nauczania oraz układając kurs pod konkretną jednostkę. W przypadku dziecka, które ma problemy w szkole z opanowaniem języka angielskiego – na podstawie podręcznika szkolnego uzupełniamy braki w jego/jej wiedzy, po czym rozszerzamy materiał, tak aby dorównało rówieśnikom, a nawet pokazało, że potrafi coś więcej 🙂 Zapraszamy!