Home » Kursy

Kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt. Jeśli wahają się Państwo zapraszamy do umówienia się na pierwszą lekcję – jest ona darmowa, a pozwala na sprawdzenie czy to kurs, który spełni Państwa oczekiwania.

Kursy standardowe dla dorosłych

Na tych kursach nauczysz się mówić, rozumieć, pisać i czytać w języku angielskim. Dla początkujących przygotowaliśmy ciekawe zajęcia, na których przełamią barierę językową – naukę zawsze zaczynamy od mówienia! Na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego skupiamy się na komunikacji w języku docelowym oraz uzupełnieniu braków kursantów – nie będziesz musiał znów powtarzać tego co znasz, gdyż skupimy się na tym czego jeszcze nie umiesz!

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Kursy konwersacyjne

Jeśli masz już wiedzę, ale potrzebujesz: przećwiczyć mówienie po angielsku jest to kurs dla Ciebie. Nauczysz się swobodnie rozmawiać na każdy temat. Na początku skupimy się na rozmówkach w sklepie, przez telefon, w hotelu, na stacji itp., abyś już wkrótce mógł zabłysnąć na wakacjach :-). Później porozmawiamy na różne tematy, poszerzając Twoje słownictwo!

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Kursy Business English

Potrzebujesz języka angielskiego w pracy? Z nami nauczysz się m. in. profesjonalnie odbierać telefony, rezerwować hotel czy składać zamówienie w restauracji. Nauczymy Cię języka używanego podczas negocjacji oraz innych spotkań. Korzystając z metod szybkiego zapamiętywania szybko opanujesz słownictwo branżowe, którego potrzebujesz. Potrafisz pisać e-maile i listy po angielsku? Z nami szybko opanujesz tę umiejętność. W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu. Zapraszamy!

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) NOWOŚĆ!!!

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki naszym kursom przedszkolaki polubią język angielski, osłuchają się z akcentem, nauczą się słownictwa oraz tworzenia zdań, co sprawi, ze rozpoczynając szkołę podstawową będą lepiej przygotowane, a nauka języka angielskiego będzie przyjemnością. Lektorzy prowadzący kursy przedszkolne są świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, aby uczyć języka poprzez zabawę, a jednocześnie bardzo poważnie podchodzą do powierzonych im zadań, gdyż wiedzą, że dobry start w wieku przedszkolnym powoduje sukcesy językowe na późniejszych etapach nauczania.  Nasza szkoła posiada świetnie wyposażone oraz przytulne sale przeznaczone do nauczania dzieci w tym wieku. Małe grupy max. 6 osobowe sprawiają, że skupimy się na każdym dziecku, co oznacza, że każdy mały uczeń zrobi duże postępy dzięki naszym kursom.

Kursy dla dzieci 7-13 lat

Jeśli jesteś rodzicem, wiesz jak ważny jest język angielski. Wiesz też zapewne, że szkoła nie zapewni dziecku warunków do pełnego opanowania języka obcego. Jeśli Twoje dziecko ma braki w szkole, lub też ma możliwości i motywację, aby pójść o krok dalej niż rówieśnicy – zapraszamy! Organizujemy kursy indywidualne lub w małych grupach (3-6 osób), gdyż jest to najlepsza forma pracy z dziećmi – co więcej zależy nam, aby wszystkie dzieci miały szansę “przećwiczyć mówienie”. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczniów – skupiamy się na uzupełnieniu braków oraz maksymalnemu poszerzeniu wiedzy leksykalno-gramatycznej. Dzięki naszym kursom Twoja pociecha nie tylko poczuje się pewniej za granicą, ale też poprawi swoje wyniki w szkole i zwiększy szanse na miejsce w wybranej przez siebie szkole.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Korzystamy z materiałów najlepszych wydawnictw przygotowanych tak, aby powtórzyć cały materiał realizowany w szkołach podstawowych. Dodatkowo uczymy ósmoklasistów rozwiązywania zadań, które pojawiają się na egzaminie.

Kursy dla młodzieży

Przed Tobą sporo egzaminów… ale także spore perspektywy wyjazdu za granicę na wakacje, szkolną wycieczkę czy wymianę międzynarodową… Z nami poszerzysz zasób słownictwa, będziesz rozmawiał na każdy temat w języku obcym, dopracujesz te części gramatyki, z którymi masz kłopot. Kursy układamy tak, aby były nie tylko ciekawe, ale także przygotowały Cię do egzaminów językowych czy matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W ramach tego kursu organizujemy cykliczne spotkania konwersacyjne z native speakerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w kameralnych grupach, aby przećwiczyć tematy realizowane w czasie kursu.

Kursy dla dzieci i młodzieży z problemami w szkole

Każdy z nas mówi w języku ojczystym – każdy z nas może opanować język obcy! Potrafimy pomóc każdemu – uważnie wybierając techniki nauczania oraz układając kurs pod konkretną jednostkę. W przypadku dziecka, które ma problemy w szkole z opanowaniem języka angielskiego – na podstawie podręcznika szkolnego uzupełniamy braki w jego/jej wiedzy, po czym rozszerzamy materiał, tak aby dorównało rówieśnikom, a nawet pokazało, że potrafi coś więcej 🙂 Zapraszamy!