Home » Oferta

Oferta

Kursy dla firm

W naszej ofercie znajdują się intensywne kursy dla pracowników w siedzibie Twojej firmy. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy mówili płynnie i swobodnie w języku angielskim zapraszamy. Jesteśmy nastawieni na rezultaty w możliwie krótkim czasie – zajęcia indywidualne lub w małych grupach zapewnią szybkie postępy. Ponadto, nie zaczniecie kursu znów od podstaw, lecz będzie on specjalnie opracowany, aby spełnić Wasze wymagania.
więcej informacji

Kursy dla dzieci i młodzieży

Proponujemy Państwa dzieciom kursy mówienia w języku angielskim. Lekcje są tak przygotowane, aby dzieci jak najwięcej się nauczyły. W czasie zajęć kładziemy nacisk na mówienie po angielsku – dzieci regularnie ćwiczą dialogi w sklepie, restauracji, autobusie itp., aby były samodzielne za granicą. Dodatkowo zagadnienia gramatyczne wyjaśniamy tak, aby dzieci je zrozumiały – a to będzie im bardzo potrzebne na wszelkich egzaminach. A co najważniejsze wprowadzamy elementy zabawy, aby podtrzymać ich zainteresowanie i motywację.
więcej informacji

Kursy dla dorosłych

Potrzebujesz szybko opanować podstawy, aby się porozumieć, wyjeżdżasz na wakacje i chcesz się dogadać, Twoje dziecko potrzebuje pomocy, a ty nie umiesz jej udzielić. Jakakolwiek motywacja Tobą kieruje, zapraszamy – kursy oferowane przez LA spełnią wszystkie wymagania. Naprawdę każdy może opanować język angielski – kwestia motywacji i odpowiednio przygotowanych zajęć.
więcej informacji