Home » Kursy

Kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt. Jeśli wahają się Państwo zapraszamy do umówienia się na pierwszą lekcję – jest ona darmowa, a pozwala na sprawdzenie czy to kurs, który spełni Państwa oczekiwania.

Kursy standardowe dla dorosłych

Na tych kursach nauczysz się mówić, rozumieć, pisać i czytać w języku angielskim. Dla początkujących przygotowaliśmy ciekawe zajęcia, na których przełamią barierę językową – naukę zawsze zaczynamy od mówienia! Na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego skupiamy się na komunikacji w języku docelowym oraz uzupełnieniu braków kursantów – nie będziesz musiał znów powtarzać tego co znasz, gdyż skupimy się na tym czego jeszcze nie umiesz!

Kursy konwersacyjne

Jeśli masz już wiedzę, ale potrzebujesz: przećwiczyć mówienie po angielsku jest to kurs dla Ciebie. Nauczysz się swobodnie rozmawiać na każdy temat. Na początku skupimy się na rozmówkach w sklepie, przez telefon, w hotelu, na stacji itp., abyś już wkrótce mógł zabłysnąć na wakacjach :-). Później porozmawiamy na różne tematy, poszerzając Twoje słownictwo!

Kursy Business English

Potrzebujesz języka angielskiego w pracy? Z nami nauczysz się m. in. profesjonalnie odbierać telefony, rezerwować hotel czy składać zamówienie w restauracji. Nauczymy Cię języka używanego podczas negocjacji oraz innych spotkań. Korzystając z metod szybkiego zapamiętywania szybko opanujesz słownictwo branżowe, którego potrzebujesz. Potrafisz pisać e-maile i listy po angielsku? Z nami szybko opanujesz tę umiejętność. Zapraszamy!

Kursy dla dzieci 7-13 lat

Jeśli jesteś rodzicem, wiesz jak ważny jest język angielski. Wiesz też zapewne, że szkoła nie zapewni dziecku warunków do pełnego opanowania języka obcego. Jeśli Twoje dziecko ma braki w szkole, lub też ma możliwości i motywację, aby pójść o krok dalej niż rówieśnicy – zapraszamy! Organizujemy kursy indywidualne lub w małych grupach (3-6 osób), gdyż jest to najlepsza forma pracy z dziećmi – co więcej zależy nam, aby wszystkie dzieci miały szansę ” przećwiczyć mówienie”. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczniów – skupiamy się na uzupełnieniu braków oraz maksymalnemu poszerzeniu wiedzy leksykalno-gramatycznej. Dzięki naszym kursom Twoja pociecha nie tylko poczuje się pewniej za granicą, ale też poprawi swoje wyniki w szkole i zwiększy szanse na miejsce w wybranej przez siebie szkole.

Kursy dla młodzieży

Przed Tobą sporo egzaminów… ale także spore perspektywy wyjazdu za granicę na wakacje, szkolną wycieczkę czy wymianę międzynarodową… Z nami poszerzysz zasób słownictwa, będziesz rozmawiał na każdy temat w języku obcym, dopracujesz te części gramatyki, z którymi masz kłopot. Kursy układamy tak, aby były nie tylko ciekawe, ale także przygotowały Cię do egzaminów takich jak – gimnazjalny czy maturalny.

Kursy dla dzieci i młodzieży z problemami w szkole

Każdy z nas mówi w języku ojczystym – każdy z nas może opanować język obcy! Potrafimy pomóc każdemu – uważnie wybierając techniki nauczania oraz układając kurs pod konkretną jednostkę. W przypadku dziecka, które ma problemy w szkole z opanowaniem języka angielskiego – na podstawie podręcznika szkolnego uzupełniamy braki w jego/jej wiedzy, po czym rozszerzamy materiał, tak aby dorównało rówieśnikom, a nawet pokazało, że potrafi coś więcej 🙂 Zapraszamy!


Leave a comment